Oferta Ośrodka

Ośrodek wypoczynkowy "POLANKA" położony jest w bliskim sąsiedztwie lasu i wody, w znanym nadmorskim kurorcie - Krynicy Morskiej. Niewielką odległość od morza (ok. 800 m.) można bez trudu pokonać pieszo leśną ścieżką.

  Nasz ośrodek to komfortowy, duży dom o powierzchni 1100 m kw. Dysponujemy 50 miejscami noclegowymi w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami. Posiadamy również 2-pokojowe apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, czajnik bezprzewodowy oraz lodówki.


Na miejscu można skorzystać z całodziennego wyżywienia (śniadania i obiadokolacje), które serwujemy w  obszernej jadalni. Proponujemy również korzystanie z sali bilardowej. Amatorom aktywnego wypoczynku proponujemy spędzenie wolnego czasu w sali do ćwiczeń fizyczno-kondycyjnych oraz relaks w saunie.

Pomyśleliśmy również o najmłodszych wczasowiczach i przygotowaliśmy dla nich "zielony" plac zabaw. Zmotoryzowanym gościom zapewniamy ogrodzony parking, znajdujący się na terenie ośrodka. Zapewniamy miłą obsługę oraz rodzinną atmosferę.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług od kwietnia do końca października.

Organizujemy także:
- konferencje
- zjazdy i sympozja
- wesela
- wycieczki oraz inne imprezy okolicznościowe.

Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo miło wspominać pobyt w naszym ośrodku!

Krynica Morska jako największy kurort Mierzei Wiślanej jest warta Państwa przyjazdu. Leżąca pomiędzy wodami Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska) a Zalewu Wiślanego z widoczną już z daleka latarnią morską, jest ciekawą propozycją na urlop czy weekendowy wyjazd. Plaże Krynicy są uważane za najczystsze w Polsce, a i piasku jest tutaj więcej niż w innych kurortach.

 

Copyright © 2016 Agencja Reklamowa GABO s.c.